Організація протиепідеміологічних заходів

03 / 06 / 2020
зміст
ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ГРУПОВИХ ТРЕНУВАНЬ У ЗВ’ЯЗКУ З ПОШИРЕННЯМ КОРОНОВІРУСНОЇ ХВОРОБИ
  1. Скорочення роботи клубу: Пн.- Птн. з 07.00 до 21.00 години; Сб.-Нд. з 08.00 до 21.00 години
  2. Рушники клієнтам не видаються, джакузі, сауни не працюватимуть
  3. Кулери з водою будуть прибрані
  4. Будуть розроблені міри по входу у клуб для персоналу та клієнтів
  5. Ключі від шаф у роздягальнях будуть видаватися на кожну другу
  6. Система попереднього запису клієнтів на тренування. На групові тренування будуть допущені клієнти у кількості 10 осіб. Тренерам необхідно сповістить про це своїх клієнтів та рекомендувати їм записуватися на свої тренування за одну добу. Можливість записатися буде як, безпосередньо, у тренера так і у менеджера клубу. Для запобігання накладок тренеру необхідно робити звірку з менеджером клубу не пізніше 2 годин перед початком тренувань.
  7. Умови тренування груп немовлят у дитячому басейні. Не більше 10 осіб одноразово (враховуючи батьків). Під час проведення тренувань немовлят, забороняється проведення індивідуальних занять в дитячому басейні.
  8. Для проведення санітарної обробки поверхонь та провітрювання приміщення, а також для уникнення скупчення клієнтів у роздягальнях, між тренуваннями буде встановлена перерва у 15 хвилин.
  9. У залах будуть встановлені санітайзери із концентрацією активно діючої речовини та паперові рушники для надання можливості дезінфекції рук
  10. Килимки, будуть продезінфіковані згідно графіку дезінфекціі, але необхідно рекомендувати клієнтам приносити свої килимки.

Послуги