Розклад

В цьому розділі представлена актуальна інформацiя по кожному заняттю. Але для уникнення непорозумінь, рекомендуємо перед відвідуванням  клубу уточнити чи буде проведенне відповідне заняття згідно розкладу. Наші контакти представлені в розділі “Контактнаа Інформація”

Сьогодні 02/03/2021
вівторок

напрямок

тренер
Рівень навантаження
навантаження
місце проведення зал
час початку вівторок
вік вік
07:00

Спортивне плавання

Сергій Невзоров тренер з плавання
Рівень навантаження
важка
місце проведення басейн
час початку 07:00
вік збірники
7:30

Баланс йога (Гнучкість / мобільність / сила / витривалість )

Мірошниченко Тетяна
Рівень навантаження
середня
місце проведення Срібний зал
час початку 7:30
08:00

Фітнес – мікс

Бондарева Олександра
Рівень навантаження
важка
місце проведення Новий зал
час початку 08:00

Спортивне плавання

Сергій Невзоров тренер з плавання
Рівень навантаження
важка
місце проведення басейн
час початку 08:00
вік збірники
9:00

Аквашейп

Любов Старунова тренер групових програм
Рівень навантаження
легка
місце проведення басейн
час початку 9:00
09:00

Пилатес

Ганна Кононенко тренер груповых програм
Рівень навантаження
середня
місце проведення Новий зал
час початку 09:00

Спортивне плавання

Сергій Невзоров тренер з плавання
Рівень навантаження
середня
місце проведення басейн
час початку 09:00
вік 15 +
9:15

Баланс йога (Гнучкість / мобільність / сила / витривалість )

Мірошниченко Тетяна
Рівень навантаження
середня
місце проведення Срібний зал
час початку 9:15
09:30

Аквагімнастика для малюків

Піддубна Наталія
Рівень навантаження
легка
місце проведення басейн
час початку 09:30
вік 0 - 1 років
10:00

Спортивне плавання

Сергій Невзоров тренер з плавання
Рівень навантаження
середня
місце проведення басейн
час початку 10:00
вік 15 +
10:15

Хатха йога

Цвеліх Анна
Рівень навантаження
середня
місце проведення Новий зал
час початку 10:15

Пілатес

Любов Старунова тренер групових програм
Рівень навантаження
середня
місце проведення Золотий зал
час початку 10:15

Аквагімнастика для малюків

Піддубна Наталія
Рівень навантаження
легка
місце проведення басейн
час початку 10:15
вік 1 - 3 років
11:00

Аквагімнастика для малюків(набір закритий)

Василина Віннікова інструктор групи аквагімнастики для вагітних і групи дитячого плавання від 0 до 4 років
Рівень навантаження
легка
місце проведення басейн
час початку 11:00
11:30

Аквашейп

Любов Старунова тренер групових програм
Рівень навантаження
легка
місце проведення басейн
час початку 11:30
11:45

Аквагімнастика для малюків(набір закритий)

Василина Віннікова інструктор групи аквагімнастики для вагітних і групи дитячого плавання від 0 до 4 років
Рівень навантаження
легка
місце проведення басейн
час початку 11:45
12:30

Аквамама

Василина Віннікова інструктор групи аквагімнастики для вагітних і групи дитячого плавання від 0 до 4 років
Рівень навантаження
легка
місце проведення басейн
час початку 12:30
15:30

Спортивне плавання

Сергій Невзоров тренер з плавання
Рівень навантаження
важка
місце проведення басейн
час початку 15:30
вік збірники
16:00

Теніс

Сагдиана Нарзиддинова Тренер по теннису
Рівень навантаження
місце проведення корт
час початку 16:00
вік 6-9 років

Скеледром

Рівень навантаження
середня
місце проведення Кроссфіт
час початку 16:00
вік 7-13 років

Футбол

Рівень навантаження
місце проведення поле
час початку 16:00
вік 9-11 років

ЛФК (зал+вода)

Оксана Рева Тренер лечебной физкультуры для детей
Рівень навантаження
середня
місце проведення Золотий зал
час початку 16:00

Швидкісне плавання в ластах

Віталій Краснокутський тренер з плавання
Рівень навантаження
важка
місце проведення басейн
час початку 16:00
вік збірники

Спортивне плавання

Рівень навантаження
середня
місце проведення басейн
час початку 16:00
вік 6-14 років
17:00

Теніс (починаючи)

Сагдиана Нарзиддинова Тренер по теннису
Рівень навантаження
місце проведення корт
час початку 17:00
вік 9-13 років

Футбол

Рівень навантаження
місце проведення поле
час початку 17:00
вік 12-15 років

ЛФК

Олена Франскевич
Рівень навантаження
середня
місце проведення Золотий зал
час початку 17:00

ЛФК (зал+вода)

Оксана Рева Тренер лечебной физкультуры для детей
Рівень навантаження
середня
місце проведення басейн
час початку 17:00

Спортивне плавання

Віталій Краснокутський тренер з плавання
Рівень навантаження
важка
місце проведення басейн
час початку 17:00
вік 6-14 років

Плавання ( не вміють )

Оксана Кошевская тренер по плаванию
Рівень навантаження
нема доступу
місце проведення басейн
час початку 17:00
вік 4-6 років
17:45

Хатха йога

Катерина Алмакова тренер з йоги
Рівень навантаження
середня
місце проведення Новий зал
час початку 17:45

Аквагімнастика для малюків

Оксана Кошевская тренер по плаванию
Рівень навантаження
легка
місце проведення басейн
час початку 17:45
вік 0 - 1 років
18:00

Теніс

Сагдиана Нарзиддинова Тренер по теннису
Рівень навантаження
місце проведення корт
час початку 18:00
вік 9-13 років

Швидкісне плавання в ластах

Віталій Краснокутський тренер з плавання
Рівень навантаження
важка
місце проведення басейн
час початку 18:00
вік 6-14 років
18:30

Пілатес

Любов Старунова тренер групових програм
Рівень навантаження
середня
місце проведення Золотий зал
час початку 18:30

Аквагімнастика для малюків

Оксана Кошевская тренер по плаванию
Рівень навантаження
легка
місце проведення басейн
час початку 18:30
вік 1 - 3 років

Плавання ( вміють )

Галина Драгунова тренер по плаванию
Рівень навантаження
середня
місце проведення басейн
час початку 18:30
вік 4-6 років
19:00

Хатха йога

Катерина Алмакова тренер з йоги
Рівень навантаження
середня
місце проведення Новий зал
час початку 19:00

Спортивне плавання

Віталій Краснокутський тренер з плавання
Рівень навантаження
важка
місце проведення басейн
час початку 19:00
вік 15 +
19:15

Спортивне плавання

Оксана Кошевская тренер по плаванию
Рівень навантаження
середня
місце проведення басейн
час початку 19:15
вік 6-14 років
19:30

Аквашейп

Любов Старунова тренер групових програм
Рівень навантаження
легка
місце проведення басейн
час початку 19:30

Спортивне плавання

Рівень навантаження
важка
місце проведення басейн
час початку 19:30
вік 15 +
20:15

Стрейчинг

Олена Воронова тренер з fly-yoga
Рівень навантаження
середня
місце проведення Новий зал
час початку 20:15
08:00-17:00

ТРЕНАЖЕР “ПРАВИЛО”

Рівень навантаження
середня
місце проведення Правило
час початку 08:00-17:00
08:00-21:00

Тренажерний зал

Черговий тренер
Рівень навантаження
місце проведення Тренажерний зал
час початку 08:00-21:00
19:00-20:30

MindBody

Наталія Шуленко персональний тренер та інструктор групових програм
Рівень навантаження
середня
місце проведення Срібний зал
час початку 19:00-20:30