Розклад

В цьому розділі представлена актуальна інформацiя по кожному заняттю. Але для уникнення непорозумінь, рекомендуємо перед відвідуванням  клубу уточнити чи буде проведенне відповідне заняття згідно розкладу. Наші контакти представлені в розділі “Контактнаа Інформація”

Сьогодні 08/04/2020
середа

напрямок

тренер
Рівень навантаження
навантаження
місце проведення зал
час початку середа
вік вік
06:15

Швидкісне плавання в ластах

Віталій Краснокутський тренер з плавання
Рівень навантаження
важка
місце проведення бассейн
час початку 06:15
вік збірники

Спортивне плавання

Віталій Краснокутський тренер з плавання
Рівень навантаження
важка
місце проведення бассейн
час початку 06:15
вік 15 +
08:00

Кроссфіт

Денис Пахомов Кроссфит, Кроссфит-лайт
Рівень навантаження
важка
місце проведення Кроссфит
час початку 08:00

Спортивне плавання

Рівень навантаження
важка
місце проведення бассейн
час початку 08:00
вік 15 +

Спортивне плавання

Сергій Невзоров тренер з плавання
Рівень навантаження
середня
місце проведення бассейн
час початку 08:00
вік 15 +
09:00

Фітнес – мікс

Олена Шмиголь фітнес-директор
Рівень навантаження
важка
місце проведення Новый зал
час початку 09:00

Спортивне плавання

Сергій Невзоров тренер з плавання
Рівень навантаження
середня
місце проведення бассейн
час початку 09:00
вік 15 +

TRX

Рівень навантаження
важка
місце проведення Тренажерный зал
час початку 09:00

Aquadeep

Тамара Гладкова тренер групповых программ
Рівень навантаження
важка
місце проведення бассейн
час початку 09:00
9:00

Спортивне плавання

Андрій Каніщев тренер з плавання
Рівень навантаження
середня
місце проведення бассейн
час початку 9:00
вік усі
09:30

Аквагімнастика для малюків

Іваненко Ольга
Рівень навантаження
легка
місце проведення бассейн
час початку 09:30
вік до 1 років
10:00

Спортивне плавання

Рівень навантаження
середня
місце проведення бассейн
час початку 10:00
вік 6-14 років
10:15

Суглобова гімнастика

Тамара Гладкова тренер групповых программ
Рівень навантаження
середня
місце проведення Серебряный зал
час початку 10:15

Аквагімнастика для малюків

Іваненко Ольга
Рівень навантаження
легка
місце проведення бассейн
час початку 10:15
вік до 3 років
11:30

Aquadeep

Тамара Гладкова тренер групповых программ
Рівень навантаження
важка
місце проведення бассейн
час початку 11:30
15:30

Швидкісне плавання в ластах

Рівень навантаження
важка
місце проведення бассейн
час початку 15:30
вік усі
16:00

Скалодром

Рівень навантаження
середня
місце проведення Кроссфит
час початку 16:00
16:15

Спортивне плавання

Галина Драгунова тренер по плаванию
Рівень навантаження
середня
місце проведення бассейн
час початку 16:15
вік 6-14 років
16:30

Футбол

Рівень навантаження
місце проведення поле
час початку 16:30
вік 9-12 років
17:00

Функціональний тренінг

Рівень навантаження
важка
місце проведення Тренажерный зал
час початку 17:00
вік 12-15 років

Швидкісне плавання в ластах

Рівень навантаження
важка
місце проведення бассейн
час початку 17:00
вік усі

Спортивне плавання

Галина Драгунова тренер по плаванию
Рівень навантаження
середня
місце проведення бассейн
час початку 17:00
вік 6-14 років

Футбол

Рівень навантаження
місце проведення поле
час початку 17:00
вік 4-7 років

Скалодром

Рівень навантаження
середня
місце проведення Кроссфит
час початку 17:00
17:30

Футбол

Рівень навантаження
місце проведення поле
час початку 17:30
вік 4-6 років
18:00

Суглобова гімнастика

Тамара Гладкова тренер групповых программ
Рівень навантаження
середня
місце проведення Новый зал
час початку 18:00

Танцювальний інтенсив

Анна Кононенко тренер групповых программ
Рівень навантаження
важка
місце проведення Серебряный зал
час початку 18:00

Спортивне плавання

Костянтин Бойко тренер з плавання
Рівень навантаження
важка
місце проведення бассейн
час початку 18:00
вік усі

Спортивне плавання

Рівень навантаження
середня
місце проведення бассейн
час початку 18:00
вік 6-14 років

Скалодром

Рівень навантаження
середня
місце проведення Кроссфит
час початку 18:00

TRX

Рівень навантаження
важка
місце проведення Тренажерный зал
час початку 18:00
18:30

Футбол

Рівень навантаження
місце проведення поле
час початку 18:30
вік 4-6 років
19:00

Теніс

Рівень навантаження
місце проведення корт
час початку 19:00
вік дорослі

Стретчінг

Анна Кононенко тренер групповых программ
Рівень навантаження
середня
місце проведення Новый зал
час початку 19:00

Спортивне плавання

Костянтин Бойко тренер з плавання
Рівень навантаження
важка
місце проведення бассейн
час початку 19:00
вік 15 +

Спортивне плавання

Андрій Каніщев тренер з плавання
Рівень навантаження
середня
місце проведення бассейн
час початку 19:00
вік 6-14 років

Спортивне плавання

Рівень навантаження
важка
місце проведення бассейн
час початку 19:00
вік 15 +

Скалодром

Рівень навантаження
середня
місце проведення Кроссфит
час початку 19:00

MindBody

Наталія Шуленко персональний тренер та інструктор групових програм
Рівень навантаження
середня
місце проведення Серебряный зал
час початку 19:00
19:15

Aquadeep

Тамара Гладкова тренер групповых программ
Рівень навантаження
важка
місце проведення бассейн
час початку 19:15
19:30

Кроссфіт

Денис Пахомов Кроссфит, Кроссфит-лайт
Рівень навантаження
важка
місце проведення Кроссфит
час початку 19:30
20:00

Теніс

Рівень навантаження
місце проведення корт
час початку 20:00
вік дорослі

Тхеквондо (Самооборона)

Рівень навантаження
середня
місце проведення Золотой зал
час початку 20:00
вік от 18 років

Тхеквондо (Самооборона)

Рівень навантаження
середня
місце проведення Золотой зал
час початку 20:00
вік от 18 років
20:15

Акваінтенсив

Анна Кононенко тренер групповых программ
Рівень навантаження
важка
місце проведення бассейн
час початку 20:15
08:00-22:00

Тренажерний зал

Черговий тренер
Рівень навантаження
місце проведення Тренажерный зал
час початку 08:00-22:00