АкваМама

Підходить

Підходить

від 18 років

Розвиває

Розвиває

Гнучкість / Силу / Витривалість

Розвиває

Можливість персональнальной тренування

Так

?php _e('Среднее время тренировки','volna') ?>

Середній час тренування

45 min

Заказати

Плануєте стати мамою? Прагнете, щоб усе відбулося легко? Aquamama - тренування, які допоможуть Вашому тілу підготуватися до пологів, розвинути й зміцнити м'язи живота, малого таза, тазового дна. Заняття проводять кваліфіковані тренери, які з хвилюванням і турботою ставляться до клієнтів і діляться своїми знаннями

Ми прагнемо наповнити Вашу вагітність прекрасними емоціями!

Ви при надії і прагнете наповнити цей період найсвітлішими емоціями? Тоді запрошуємо майбутніх мам на курс «Аквамама» — аквагімнастика для вагітних.

Якщо Ваша вагітність триває легко й без ускладнень, то зайва активність аж ніяк не завадить ані Вам, ані малюку. Заняття для жінок у поважному стані в басейні не лише сприяють зміцненню і підвищенню тонусу всіх м’язів, а й покращують психологічний, емоційний стан майбутньої мами.

Під час вагітності повністю перелаштовується гормональний фон. Жінку може супроводжувати роздратування, чи надмірна емоційність, чи втома. Заняття у воді допоможуть упоратися із цими проблемами.

Якщо все-таки вагаєтеся, чи йти, чи не йти, то ось основні плюси занять для Вас:

  • Спеціальні дихальні вправи насичують киснем організм матері та дитини, покращують кровообіг і готують Вас до пологів;
  • Заняття для вагітних в басейні допомагають урегулювати набір додаткової ваги, зменшити прояви розтяжок і прибрати зайві набряки;
  • Завдяки спеціальним вправам зміцнюються м’язи тазового дна, що в майбутньому позитивно позначиться на перебігу пологів.

Найсприятливіший період для початку занять у басейні — це другий триместр. Якщо лікар не заперечує, немає протипоказань, то «Аквамама» чекає на Вас! Важливо знати, що на тренуваннях працюють справжні професіонали.

Послуги