Аквагімнастика для малюків

Підходить

Підходить

від 3 місяців

Розвиває

Розвиває

Гнучкість / Силу / Витривалість

Розвиває

Можливість персональнальной тренування

Так

?php _e('Среднее время тренировки','volna') ?>

Середній час тренування

45 min

Заказати

Тренера, інструктори аква-фітнес клубу "Волна" були першими , хто розробив та почав втілювати на практиці програму "Плавати раніше,чим ходити". Тому ми маємо баготолітній досвід роботи з немовлятами.

Аквагімнастика для малюківперший спорт в житті дитини!

         Коли в сім’ї народжується маленьке чудо, батьки з перших днів життя дитини прагнуть максимально вплинути на формування здорового імунітету, дати їй усе найкраще та найкорисніше. Аквагімнастика для малюків — це той перший спортивний досвід, який зможе посприяти позитивному формуванню дитини в майбутньому.

         Аква-фітнес клуб «Волна» є одним з перших клубів у Харкові, що ввів у розклад цей напрямок. Наші спеціалісти мають багаторічний досвід роботи з немовлятами. Це тільки сертифіковані інструктори та тренери, сповнені щирої відданості своїй справі.

         Мета аквагімнастики для малюків — не навчити плавати, а привчити до перебування у воді, позбутися страху. А найважливіше — зміцнити організм та загартувати його. У воді можливо здійснити те, що на суші виконати майже не можливо. Під час занять у басейні зміцнюється дихальна, серцево-судинна системи, а також весь м’язовий корсет. На аквагімнастиці малюки активно пірнають, тому що цей рефлекс зберігається до трьох місяців, вони постійно рухаються, у такий спосіб тренуючи все своє тіло. Після заняття дитина розслаблена та спокійна, тож батьки теж задоволені. Важливо зазначити, що завдяки спільним заняттям у воді той тонкий емоційний зв'язок між мамою та малюком стає ще міцнішим.

         Аквагімнастику можна відвідувати тим малюкам, у яких уже загоїлася пупкова ранка, які не мають протипоказань від педіатра. Дітки, що активно виконують вправи в басейні, плавають з раннього віку, є досить загартованими та значно менше хворіють.

         Дитячий басейн аква-фітнес клубу «Волна» облаштований для занять з дітками віком від 1 місяця, оскільки очищується спеціальними фільтрами. Температура води становить +33℃. Деякі вправи з метою загартування виконують у великому басейні з водою +28℃.

         Для того, щоб відвідати аквагімнастику з немовлям, потрібна довідка від педіатра, а дорослому, який супроводжуватиме дитину, слід мати довідку від терапевта. Крім того, є можливість пройти огляд медичного працівника нашого клубу. На заняттях потрібно мати із собою спеціальний підгузок, який можна принести чи придбати в клубі. У роздягальнях є пеленальний столик і манеж. Отже, є всі умови для успішного заняття в дитячому басейні! Чекаємо на Вас із малюком!

Послуги