Фейсбілдинг

Підходить

Підходить

від 18 років

Розвиває

Розвиває

Гнучкість / Силу / Витривалість

Розвиває

Можливість персональнальной тренування

Так

?php _e('Среднее время тренировки','volna') ?>

Середній час тренування

45 min

Заказати

Тренування складається з комплексу вправ, спрямованих на розгладження зморшок на обличчі, підвищення тонусу та пружності шкіри

Фейсбілдингміф чи реальність?

Фейсбілдинг — фітнес, який дає змогу тренувати м’язи обличчя, до того ж успішно! Це дуже популярний напрямок, оскільки має справді чудовий ефект. Зараз багато хто відвідує тренажерну залу, групові програми з фітнесу. Отже, більшість активно тренує тіло, нарощує м’язи, однак на обличчя ніхто не зважає, хоча воно так само складається з м’язів і потребує тренувань, які, до речі, допомагають омолодитися без хірургічного втручання.

Комплекс вправ, що застосовується під час тренування, підвищує тонус м’язів, повертає їм колишню гармонію, підтягує в потрібних місцях. Гімнастика для обличчя, як і фітнес для тіла, покращує циркуляцію лімфи, крові, унаслідок чого поступово зникають набряки, обличчя сяє здоров’ям. Завдяки фейсбілдингу клітини шкіри інтенсивно збагачуються киснем і поживними речовинами, тому обличчя стає гладеньким і рівним.

Головна мета фейсбілдингу — правильно тренувати м’язи обличчя. Повірте, це досить складно. І, незважаючи на спокійний ритм заняття, доведеться попітніти.

Як відбувається тренування з фейсбілдингу?

Комплекс вправ на тренуваннях розроблений з метою опрацювання певних зон, спрямований на розслаблення напружених місць на обличчі. Наприклад, завдяки відвідуванню тренувань можна позбутися складок на переніссі, мімічних і зморщок на лобі, зменшити носогубні складки. Також є комплекс, який сприяє зменшенню рідини в тканинах. Насамперед можна впевнено сказати, що заняття з фейсбілдингу схоже на звичайне тренування: розминка, інтенсивні та менш інтенсивні вправи, повне розслаблення.

Якщо регулярно відвідувати тренування (десь два-три рази на тиждень), то можна помітити позитивний результат. Звісно, це не буде просто. Вам спершу здаватиметься, що ніяких змін немає. Проте із часом, якщо докласти зусиль, то ефект від занять стане доволі помітним.

Запишіться на фейсбілдинг та відчуйте ефект омолодження на своєму обличчі!

Послуги