Фітбол

Підходить

Підходить

від 18 років

Розвиває

Розвиває

Гнучкість / Силу / Витривалість

Розвиває

Можливість персональнальной тренування

Так

?php _e('Среднее время тренировки','volna') ?>

Середній час тренування

45 min

Заказати

Тренування з м'ячем, діаметр якого становить від 45 до 95 см. Завдяки такому інвентарю м'язи на занятті знаходяться в постійній напрузі. Відбувається активне опрацювання всіх груп м'язів, розвивається витривалість і координація

Фітболчудовий спосіб наповнення позитивною енергією!

Скільки часу людина проводить в положенні сидячи? У середньому 8 годин на добу? А це більша частина дня! Потім сідає в машину — гайда додому. Помітно знижується фізична активність. Це, своєю чергою, погіршує наш фізичний стан і здоров’я.

Напрямків фітнесу в сучасному світі більше ніж удосталь. Знайти той, що підходить саме Вам, допоможуть докладні описи тренувань, чітке розуміння своїх цілей і можливість відвідати пробні заняття.

Фітбол (у перекладі з англ. fit – оздоровлення, ball – м’яч) — це один з різновидів фітнесу, історію виникнення якого пов’язують з лікарем-фізіотерапевтом із Швейцарії, який працював у 50-х роках ХХ століття. Спочатку ці тренування призначалися для хворих із проблемами центральної нервової системи. Після того, як спливло багато часу, напрямок і надалі удосконалювався і застосовувався вже для лікування захворювань хребта. У такий спосіб фітбол трансформувався в окремий напрямок фітнесу, який вирішує безліч проблем. Тому, коли Ви відвідуєте заняття із цього різновиду фітнесу, то, без сумніву, оздоровлюєте свій організм.

Спершу може здатися, що заняття з м’ячем — це дуже просто. Проте це зовсім не так. При виконанні вправ з м’ячем задіяні всі м’язи, усе тіло. Підвищується інтенсивність самого тренування, а також кров’яний тиск.

Завдяки застосуванню м’яча тіло активно тренується, при цьому Ви утримуєте рівновагу. На першому й навіть на другому тренуванні буде точно не легко. Але тіло адаптується і звикне, а також стане гнучким. На занятті активно опрацьовуються м’язи спини та хребта, а те, що здоровий хребет — це запорука здоров’я всього організму, є відомим фактом.

Будьте певні, фітбол — це унікальний вид фітнесу, оскільки:

  • одночасно покращує координацію всіх м’язів;
  • зміцнює серцево-судинну систему, приводить тиск до норми;
  • тренує дихальну систему;
  • збільшується тонус;
  • розвивається рівновага;
  • тренується вестибулярний апарат;
  • повне розтягування на м’ячі рятує від накопиченої фізичної втоми;
  • приємно дивує гнучкість тіла.

Головне, що треба пам’ятати: рух — це життя! А яскраве доповнення до тренувань у вигляді м’яча принесе у Ваше життя впевнену рухливість, змусить м’язи працювати по-новому та наповнить ізсередини свіжою енергією. Крім того, варто відзначити, що фітбол підходить для людей будь-якого віку та з різним рівнем фізичної підготовки. 

Послуги