Фітнес-мікс

Підходить

Підходить

від 18 років

Розвиває

Розвиває

Гнучкість / Силу / Витривалість

Розвиває

Можливість персональнальной тренування

Так

?php _e('Среднее время тренировки','volna') ?>

Середній час тренування

45 min

Заказати

Міксуймо фітнес-життя разом!

Фітнес-навантаження має бути різноманітним і приносити очікуваний результат. Fitness mix (фітнес-мікс) є унікальним напрямком фітнесу, який поєднує в собі велику кількість різноманітних тренувань. Оскільки вони відрізняються одне від одного, то точно не набриднуть.

Із чого складається тренування fitness mix?

  1. Перший етап тренування передбачає розминку та загальний розігрів (елементи розтяжки, танцювального інтенсиву);
  2. Другий етап – це силові вправи інтервального характеру, які мають на меті опрацювати всі групи м’язів. Силове навантаження чергується з кардіонавантаженням. Найактивніше в цей період опрацьовується задня та внутрішня поверхня стегна, прес і сідниці.
  3. Третій етап (завершальний) – програма танцювального фітнесу з додаванням стретчінгу. Після завершення тренування – елементи розслаблення, релаксування.

Переваги фітнес-міксу щодо інших різновидів тренувань:

  • кожне тренування включає в себе нову програму, нові елементи. Це означає, що завдяки різноманіттю програм тренувань цікавість до занять аж ніяк не може згаснути;
  • цей різновид фітнесу прокачає кожен м’яз тіла;
  • є можливість спробувати одразу декілька напрямків фітнесу одночасно, що допомагає визначитися з тим, який спорт насправді Вам до душі;
  • заняття супроводжуються динамічною музикою, яка заряджає зсередини потужною енергією.

Після тренування Ви відчуєте, що всі м’язи тіла говорять: «Дякую!» Але будьте готові до того, що необхідно відвідувати заняття мінімум два рази на тиждень, щоб отримати бажаний результат. Чекаємо Вас на яскравих тренуваннях з фітнес-міксу!

Послуги