Флай йога

Підходить

Підходить

усім віковим категоріям

Розвиває

Розвиває

Гнучкість / Силу / Витривалість

Розвиває

Можливість персональнальной тренування

Так

?php _e('Среднее время тренировки','volna') ?>

Середній час тренування

55 мiн

Заказати

Ви давно відвідуєте заняття з фітнесу й хочете спробувати щось новеньке? FLY-йога — це досить новий різновид «аеройоги», яка поєднує в собі стретчінг та елементи повітряної гімнастики. Цей напрямок виник в Україні нещодавно, а з’явився він приблизно десять років тому в Америці.

FLY-йогаповітряний спосіб розслаблення

Ви давно відвідуєте заняття з фітнесу й хочете спробувати щось новеньке? FLY-йога — це досить новий різновид «аеройоги», яка поєднує в собі стретчінг та елементи повітряної гімнастики. Цей напрямок виник в Україні нещодавно, а з’явився він приблизно десять років тому в Америці. Автором напрямку є танцівник бродвейського театру Крістофер Гаррісон. Спочатку він використовував гамак для своїх танцювальних сцен, проте згодом помітив, що перебування в гамаку вниз головою виключно позитивно відображається на загальному стані організму. Учні помітили, що розсіювалася втома та з’являлася енергія.

Цілющі властивості FLY-йоги!

FLY-йога може буквально змінити життя людини. Насамперед цей напрямок рятує від малорухливого способу життя в положенні сидячи. Усі вправи виконуються в підвішеному стані без можливості торкатися підлоги. Також гамак – це єдиний елемент, який тримає Вас у повітрі. При цьому відбувається цілковите звільнення від напруги в шиї та спині. У хребетному стовпі зникає та напруга, що накопичилася за безліч робочих днів.

Як відбуваються тренування з FLY-йоги?

Заняття тривають від 60 до 90 хвилин. Усе починається із загальної розминки й нескладних вправ. Потім тренер переходить до складніших асан, що вмикає опрацювання всіх м’язів. Далі необхідна сміливість, адже доведеться відірвати ноги від підлоги й залізти в гамак. За словами клієнтів, спочатку відчуваєш якусь невпевненість і навіть страх. Однак лише за декілька хвилин можна відчути невагомість і цілковитий релакс. Останній етап заняття – це медитація й заглиблення у свою свідомість.

FLY-йога — можливість активно потренувати своє тіло, але при цьому позбавитися нервового напруження та порелаксувати. Тіло й розум перезавантажаться й відновляться.

Позитивний результат від тренувань полягає в тому, що:

  • покращується кровообіг головного мозку, що має позитивний вплив на інтелектуальну діяльність;
  • антигравітаційне положення позбавить від затискань у хребті;
  • під час тренування задіяні всі групи м’язів, адже втримати рівновагу по-іншому просто не вийде, завдяки цьому тіло швидко підтягується та стає гнучким;
  • стабілізується нервова система й підвищується стресостійкість.

Якщо Ви прагнете відчути нові емоції від занять спортом, то обов’язково приходьте на FLY-йогу, адже ми перевернемо Ваш світ!