Функціональний тренінг

Заказати

Функціональний тренінг тренування основних важливих якостей людини

Останнім часом фітнес-індустрія розвивається та удосконалюється. З’являються нові напрямки, що здатні допомогти в досягненні певного результату.

Функціональний тренінг — це силове заняття, спрямоване на розвиток, удосконалення таких основних якостей людини, як-от: м’язова сила, витривалість, координація, спритність та гнучкість. Етапи тренування відбуваються в такий спосіб, що м’язи поступово вмикаються в роботу, розігріваються, починають активно тренуватися.

Можна сказати, що функціональний тренінг — це будь-які вправи, що виконуються людиною і мають фізичне навантаження. Навіть з повсякденного життя. Наприклад, підйом сходами, прибирання будинку, шлях на роботу з дому — усе це частково пов'язане з функціональним тренінгом.

Проте тільки від повноцінних занять під чітким керівництвом тренера можна досягти певного результату.

Що ж відбувається з тілом після тренування?

  1. Покращується швидкість обмінних процесів, спалюється багато калорій, а це, своєю чергою, впливає на зменшення об’ємів і позбавляє від зайвих кілограмів.
  2. Тренується загальна витривалість організму, його координація.
  3. Під час заняття працюють усі групи м’язів.
  4. Кожне тренування відрізняється від попереднього, у зв’язку з чим цікавість до цього фітнесу неможливо втратити.

Важливо знати, що функціональний тренінг підходить людям із середнім рівнем підготовки. Початківцям буде складно, однак тим, хто справді має бажання опанувати цей фітнес, усе до снаги. Тренер може розподілити навантаження, дати пораду щодо виконання вправ, щоб надміру не навантажувати.

Є деякі протипоказання, відповідно до яких варто утриматися від тренувань із цього напрямку фітнесу:

  • гострі запальні процеси;
  • хронічні захворювання;
  • проблеми серцево-судинної системи, опорно-рухового апарату.

Завдяки регулярним тренуванням Ваше тіло має можливість стати більш  рельєфним, підтягнутим, Ви маєте змогу здобути м'язовий тонус, зміцнити м'язи спини, преса. Але найважливіше, що відбувається процес підзарядки позитивними емоціями.

Послуги