Хатха йога

Підходить

Підходить

від 18 років

Розвиває

Розвиває

Гнучкість / Силу / Витривалість

Розвиває

Можливість персональнальной тренування

Так

?php _e('Среднее время тренировки','volna') ?>

Середній час тренування

45 min

Заказати

Хатха йога - практика, що допомагає возз'єднати душевний порив і тілесну потребу. Завдяки цьому відбувається позбавлення від стресу й напруги. Тіло наповнюється життєвою енергією та готове до нових звершень

Хатха-йогасилове фітнес-тренування для возз’єднання розуму й тіла!

Йога — це популярний напрямок фітнесу, який заполонив серця багатьох жителів мегаполісів. Можливість розслабитися, звільнитися від зайвої метушні й наповнити свій розум чистими та світлими думками, при цьому поліпшити фізичну форму й виглядати дійсно бездоганно — це лише невеликий перелік того, що дає нам йога. Саме у великих мегаполісах, де кипить і вирує життя, йога набирає величезну популярність.

Хатха-йога — один з різновидів йоги, що має силовий характер. Саме тому цей напрямок характеризується наявністю силового навантаження, що допомагає опрацювати всі групи м’язів. У перекладі частина «ха» означає енергію чоловічого характеру, частина «тха» — жіноча енергія, а «йога» означає злиття цього всього в одне ціле.

Що нам дає практика хатха-йоги?

Якщо Вам до вподоби тренування з глибинним змістом, при цьому Ви не виключаєте наявність відмінного фізичного навантаження, то хатха-йога — те, що треба. Цей напрямок відрізняється безпекою і можливістю повного розслаблення. Особлива роль на тренуваннях приділяється диханню. Навчіться правильно дихати, і тоді задоволення, а що найважливіше, результат від тренування не змусять на себе чекати.

Під час відвідування тренувань з хатха-йоги багато хто відзначає:

 • Покращення самопочуття;
 • Підвищення опірності імунітету;
 • Легкість у тілі та м’язах;
 • Покращення настрою;
 • Підвищення рівня стресостійкості;
 • Зростання інтелектуальних можливостей, адже розум стає яснішим, тому й рішення ухвалюються набагато швидше.

Хатха-йога для початківців. Як уникнути помилок на тренуваннях?

Найважливіші правила, які полегшать заняття:

 1. Колосальний ефект від занять Ви відчуєте не відразу. Не слід чекати на нього після першого тренування і навіть після другого заняття з хатха-йоги. Практика має тривати більше місяця.
 2. Заняття повинні приносити Вам задоволення. Починати краще з двох тренувань на тиждень, щоб тіло поступово звикало до навантажень, а Ви не відчували надалі жодного дискомфорту.
 3. Тренер — це Ваш учитель, а також друг, який допоможе, розповість, як виконувати ту чи ту вправу, і повторить сказане, якщо в цьому є потреба.
 4. Тренуватися необхідно в цілковитому розслабленні, тоді м’язи будуть Вам дуже вдячні.
 5. Дихання — основа йоги. При правильному диханні всі енергетичні процеси поступово вмикаються і наповнюють Ваше тіло зсередини новою енергією, необхідною для життя.

Поринаючи в міську метушню, буденні клопоти, ми забуваємо про вільний час для себе. З’являються емоційні блоки, стрибки настрою — то вверх, то вниз. А все через те, що нам важко сприймати все нове та черпати енергію з нових джерел. Практика хатха-йоги надає можливість побути наодинці із собою, відчути свої справжні бажання й тривоги. Зрештою, Ви отримаєте відповіді на свої запитання.

Чудове силове навантаження дає змогу підвищити тонус м’язів усього тіла. Відбувається дещо неймовірне: очищується розум, оздоровлюється тіло. Вартість хатха-йоги в аква-фітнес клубі «Волна» помітно порадує Вас, при цьому підсилить приємні відчуття від усього, що відбувається навколо.

Причини, у зв’язку з якими Ви не зможете практикувати хатха-йогу

Слід пам’ятати протипоказання, відповідно до яких не треба відвідувати ці тренування:

 • Розлади нервової системи;
 • Хвороби серцево-судинної системи й опорно-рухового апарату;
 • Синдром хронічної втоми (оскільки заняття сприятимуть іще більшій утомі);
 • Вегето-судинна дистонія.

Проконсультуватися щодо відвідування тренувань і наявності протипоказань можна (навіть необхідно) або з фітнес-лікарем клубу, або із самим тренером.

Послуги