Художня гімнастика

Підходить

Підходить

від 4 років

Розвиває

Розвиває

Гнучкість / Силу / Витривалість

Розвиває

Можливість персональнальной тренування

Так

?php _e('Среднее время тренировки','volna') ?>

Середній час тренування

45 мiн

Заказати

Художня гімнастика - дуже популярна спортивна секція серед малюків та батьків. Займатися можно вже з 3 років. На заннятх укріплюється загальний фізичний стан, імунітет, дитина вчиться відчувати своє тіло та керувати ним. Чекаємо на заняття діток від 3 рочків.

Спортивні секції для дитини. Як обрати?

Школа забирає майже весь вільний час Вашої дитини? Ви прагнете прищепити їй любов до спорту? А світ цифрових технологій обмежує рухливість малюка із самого раннього дитинства.

Вибір спортивних секцій – це досить складне й трудомістке заняття. Але що не здійсниш для улюбленого чада. Розмаїття локацій, де може тренуватися дитина, досить велике. Спортивна школа або студія, фітнес-клуб чи гурток в школі? Усе залежить від зручності для всієї родини та від бюджету, звісно.

Усі спортивні секції мають позитивний вплив на загальний фізичний розвиток дитини. Однак той чи той гурток посилює певні системи організму дитини.

Наприклад, художня гімнастика – це та секція, яка прийнятна для діток віком від трьох років. Основний акцент у цьому спортивному напрямку ставиться на спритності, гнучкості, фізичній силі й координації.

Важливо розуміти, що під час занять з художньої гімнастики в дитини формується правильна постава, вона відчуватиме себе сильною та впевненою особистістю в майбутньому.

Тренування з художньої гімнастики відбуваються в спеціально облаштованій залі. Тренер приділяє особливу увагу техніці виконання й безпеки під час занять.

Основні елементи заняття з гімнастики:

  • розтяжка й розминка;
  • загальна фізична підготовка;
  • різноманітні трюки.

Усі вправи демонструються й виконуються під наглядом кваліфікованого тренера, а також подаються в ігровій формі, щоб привернути увагу й зацікавити дитину.

Які проблеми може вирішити ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА?

  1. Дитина не знає, як витратити свою енергію? Витрати енергії на секції досить великі. Якщо енергії менше, то й пустощів також.
  2. Гарна постава й міцні м’язи спини в майбутньому – це важлива частина успішного навчального процесу. Школярі ведуть малорухливий спосіб життя та при цьому багато хто страждає через проблеми зі спиною.

Послуги