індивідуальні тренування

Підходить

Підходить

усім віковим категоріям

Розвиває

Розвиває

Гнучкість / Силу / Витривалість

Розвиває

Можливість персональнальной тренування

Так

?php _e('Среднее время тренировки','volna') ?>

Середній час тренування

55 min

Заказати

Хочете навчитися плавати? З нами це точно вийде!

Басейн — це райське місце для релаксу, занять для дітей і дорослих. Вирішили навчити дитину плавати чи самі хочете навчитися? Аква-фітнес клуб «Волна» пропонує індивідуальні тренування для дітей, а також персональні заняття у воді з тренером для дорослих. У нашому клубі розташований 25-метровий басейн з температурою води +28℃, який має 6 доріжок. Мінімальна глибина великого басейну становить 1 м 20 см, а максимальна —  3 м 40 см. Крім того, є окремий дитячий басейн з температурою +33℃.

З чого складається заняття в басейні з тренером?

Дитяче навчання плаванню спочатку відбувається в спеціальному окремому басейні, де малюк може стояти та спокійно засвоювати ази плавання. Згодом дитина разом з тренером переходить у «велику воду» і вже там надалі удосконалює свої вміння.

Персональні заняття дають змогу навчитися триматися на воді, засвоїти ази плавання, удосконалити техніку чи виправити раніше неправильно поставлену техніку.

Прийти на заняття може кожна людина з будь-яким рівнем підготовки. Перше тренування з плавання має на меті визначити рівень підготовки клієнта, які його основні цілі. Тренер зможе приділити вдосталь часу, не відволікаючись на інших, ретельно проконтролює виконання всіх рухів, допоможе правильно виконати поставлені завдання. Для продуктивного результату необхідно тренуватися більше 2-3 разів на тиждень. Адже чим частіше Ви повторюєте завдання тренера та виконуєте певні вправи, тим швидше навички засвоюватимуться та ставатимуть звичними для Вас.

Користь плавання для організму

Найважливіше, що слід пам’ятати, — це те, що плавання є необхідним умінням, опанування якого допоможе вбезпечити себе в майбутньому та вже сьогодні. До того ж плавання врятує від негативних наслідків роботи в положенні сидячи, подарує свіжість, бадьорість, здоров’я, силу, красу, відчуття молодості, ясний розум. Басейн надає можливість повністю розвантажити м’язи спини. Сьогодні малорухлива робота —  проблема не лише дорослих, оскільки діти проводять в школі приблизно 8 годин, зокрема в положенні сидячи.

Аква-фітнес клуб «Волна» пропонує послуги висококваліфікованих тренерів з плавання як для дорослих, так і для дітей. Для того, щоб потрапити на індивідуальне заняття, потрібно зателефонувати менеджерові нашого клубу. Саме він допоможе визначити Ваші потреби, цілі, підібрати тренера, який відповідає вказаним побажанням і характеристикам.

Приходьте! Ми навчимо Вас плавати!

Послуги