Йога для вагітних

Підходить

Підходить

Усім віковим категоріям

Розвиває

Розвиває

Гнучкість / Силу / Витривалість

Розвиває

Можливість персональнальной тренування

Так

?php _e('Среднее время тренировки','volna') ?>

Середній час тренування

45 мiн

Заказати

Фітнес направлення, ціллю якого є підготовка майбутньої мами до пологів. Вивчення дихальних та тілесних практик дозваляє підготувати тіло та розум до майбутніх пологів.

Сповнюйте вагітність ЗДОРОВИМИ емоціями!

У аква-фітнес клубі «Волна» з’явився новий напрямок — йога для вагітних. Чудовий період, коли жінка очікує народження рідної людини, хоча й приносить приємне хвилювання, але водночас сповнений тривогою та клопотами. Цей поважний стан дає змогу змінюватися, долати страхи, осягати нові грані своїх можливостей і характеру.

Під час виношування малюка навантаження на всі органи збільшується, оскільки їм доводиться працювати за двох. Виникає фізична втома, до якої приєднується і психологічне виснаження, пов’язане з новими страхами й побоюваннями. З-поміж багатьох напрямків і категорій фітнесу для тих, хто при надії, пропонуємо звернути увагу саме на йогу. Це заняття являє собою спеціально розроблені комплекси асан, що спрямовані на опрацювання м’язів спини, хребта, тазових суглобів, а також на вміння правильно дихати та розслаблятися. Така йога є корисним фітнесом для майбутніх мам, оскільки навчає контролювати тіло, розум і навіть емоції.

Йога допоможе підготуватися до пологів

На занятті тренер зосереджується на особливостях тієї чи тієї вправи, а також розповідає, яку користь вона принесе в процесі пологів. Жінка повинна розуміти, що з нею відбуватиметься. «Невідомість породжує страх», — сказав один мудрець. А страх є причиною скутості. Спокій, здатність володіти своїм тілом, дослухатися до нього, не панікувати — ось чому вчить цей напрямок. Для майбутньої мами важливо зберігати внутрішню гармонію, уміти налаштувати себе на позитивну хвилю. Насправді це не так складно. Якщо Ви усвідомлюватимете, що все буде гаразд, адже іншого й бути не може, то саме так усе й відбуватиметься. Цього також навчає йога для вагітних.

Заняття складається з таких етапів:

  1. Комплекс для розминки, розігрівання тіла;
  2. Асани, що допоможуть упоратися з печією, токсикозом, набряками, болями у попереку та навіть з поганим настроєм;
  3. Вивчення дихальних практик для розслаблення тіла, заспокоєння та відновлення енергетичного балансу;
  4. Цілковита релаксація;
  5. Асани, спрямовані на підготовку тіла під час першого етапу пологів;
  6. Вивчення техніки дихання для завершального етапу пологів.

Важливо, щоб тренер, який проводить заняття, володів усіма необхідними навичками, уміннями та був справжнім професіоналом, оскільки жінки при надії є дуже вразливими, тож слід бути з ними вкрай обережними.

Наш тренер Мірошниченко Тетяна — справжня професіоналка, сертифікована інструкторка з йоги, учасниця міжнародних і регіональних семінарів, щорічних йогамарафонів. Крім того, Тетяна як викладач самостійно розробляє навчальні курси з йоги.

Отже, якщо Ваш лікар дозволяє відвідувати заняття для вагітних, то ласкаво просимо на тренування! Наповніть період очікування малюка новими емоціями та знаннями, які обов’язково Вам знадобляться!