Каланетика

Підходить

Підходить

усім віковим категоріям

Розвиває

Розвиває

Гнучкість / Силу / Витривалість

Розвиває

Можливість персональнальной тренування

Так

?php _e('Среднее время тренировки','volna') ?>

Середній час тренування

55 мiн

Заказати

Фітнес для душі з відчутним результатомце каланетика

 Показання та протипоказання каланетики

Прагнете знайти фітнес для душі? Вам не до вподоби швидкий темп тренування, а «тягати залізо» в тренажерній залі трохи набридло? Каланетика — чудовий різновид фітнесу з помірною швидкістю тренування й хорошим статичним навантаженням.

Цей напрямок фітнесу дійшов до нас із 80-х років минулого століття, але все ще є актуальним і сьогодні. Його заснувала Каллан Пінкні, яка боролася із численними хворобами, однак не занепала духом. Сповнена позитивності, вона розробила систему вправ, які допомогли їй, а надалі й багатьом жінкам позбутися недуг, при цьому мати гарну й витончену фігуру.

Каланетика не втрачає свою популярність. Причина в тому, що цей різновид фітнесу не має вікових обмежень, не залежить від ступеня фізичної підготовки. Проте не слід відвідувати тренування в разі наявності таких протипоказань, як-от:

 • астма;
 • хвороби хребта;
 • варикозне розширення вен;
 • запальні процеси в організмі;
 • нещодавнє хірургічне втручання.

Якщо нічого із цього списку у вас немає, то без вагань можна записуватися на тренування. Ціна на заняття з каланетики середня, доступна більшості жінок.

Як відбувається тренування?

Тренування складається з комплексу різноманітних вправ, які підходять і для спини, і для живота, і для схуднення. Займаючись каланетикою, ви вмикаєте абсолютно всі м’язи тіла, зокрема руки, стегна, плечі, спину, прес, ноги.

Під час заняття відчувається колосальне статичне навантаження, яке інколи може нагадувати йогу.

Каланетика — це тренування з неспішним ритмом, спокійним та вдумливим комплексом вправ. Коли ви перебуваєте в такому ритмі, то відчуваєте кожен м’яз, навіть найтонший. Усі техніки вправ направлені на розтягування, що значно збільшує активність м’язової тканини. За навантаженням одне заняття з каланетики можна порівняти із 7 заняттями із шейпінгу. Необхідно зауважити, що під час тренування здійснюється навантаження на всі групи м’язів одночасно.

При відвідуванні тренувань з каланетики 2 рази на тиждень можна гарантовано отримати такі результати:

 • знизити масу тіла;
 • зменшити об’єми в бажаних місцях;
 • урегулювати обмін речовин;
 • покращити тонус шкіри та м’язів;
 • виправити поставу;
 • відчути грацію й легкість своїх рухів.

Коли обираєте для себе фітнес, необхідно розуміти, який саме тип навантаження вам підходить і які результати ви прагнете отримати. Якщо любите більш спокійні тренування, які нагадують йогу, то каланетика  — те, що треба. Найважливіше — уважно слухати тренера та правильно виконувати вправи. Особливо слід зосередитися на диханні, яке відіграє головну роль. Дихайте правильно під час заняття — і бажаний результат гарантований!