Косметологія

Заказати

Косметологія це шанс стати ще кращими саме сьогодні!

Аква-фітнес клуб «Волна» — це не тільки територія оздоровлення та відпочинку. Це ще й салон краси, де можливо скористатися послугою «Косметологія», зустрітися зі справжніми професіоналами своєї справи.

Косметологія — це найдавніша наука про красу тіла та душі. Зараз вона розвивається дуже інтенсивно, тільки набирає свою популярність серед представників як жіночої, так і чоловічої статі. Усі прагнуть виглядати доглянутими, зберегти свою молодість якнайдовше.

Косметологи нашого салону краси — це фахівці, які мають досвід роботи більше десяти років. Вони вміють і знають, як вирішити завдання, яке поставив клієнт.

Трохи інформації щодо наших спеціалістів:

  1. Пересадько Ірина Геннадіївна — косметолог, доцент Національного фармацевтичного університету, кандидат фармацевтичних наук. У професійній діяльності з 2001 року. Переможниця «Ukrainian Spa & Wellnessprofessional Awards». Сфера практичної діяльності — це класична, естетична й апаратна косметологія. Експерт таких професійних  косметологічних брендів, як: «Institut Esthederm» (Франція), «Dermalogica» (США), «Decleor» (Франція). Фаворит Харкова в номінації «Інновації і передові технології в естетичній косметології».
  2. Шарікіна Ірина Павлівна — лікар-косметолог. Вища медична освіта (терапевт), Італійська академія «World of Beauty» (косметолог). Володіє аюрведичними та полінезійськими техніками масажу обличчя і тіла.

Салон краси аква-фітнес клубу «Волна» надає такі послуги:

  1. Косметологічні чистки всіх видів.
  2. Пілінги.
  3. Ін’єкційна косметологія.
  4. Косметологічні масажі.
  5. Комплексні омолоджувальні процедури догляду за обличчям.

Запрошуємо до салону краси! Не пропустіть шанс удосконалити себе саме сьогодні! Ми працюємо тільки на сертифікованій косметиці. Якщо виникли питання і потрібна більш детальна консультація, то менеджер салону краси з радістю надасть вам усю необхідну інформацію.

Послуги