Кросфіт

Підходить

Підходить

усім віковим категоріям

Розвиває

Розвиває

Гнучкість / Силу / Витривалість

Розвиває

Можливість персональнальной тренування

Так

?php _e('Среднее время тренировки','volna') ?>

Середній час тренування

60 min

Заказати

Кросфіт як напрямок фітнесу прийшов до нас зі Сполучених Штатів Америки (Каліфорнія). Ґреґ Ґлассман був його засновником та мав спортивні досягнення. Саме він розробив унікальну програму занять, яка тренує не лише тіло, а й гнучкість, спритність, координацію тощо.

У ЧОМУ ПОЛЯГАЄ КРОСФІТ?

 

Історія виникнення кросфіту

Кросфіт як напрямок фітнесу прийшов до нас зі Сполучених Штатів Америки (Каліфорнія). Ґреґ Ґлассман був його засновником та мав спортивні досягнення. Саме він розробив унікальну програму занять, яка тренує не лише тіло, а й гнучкість, спритність, координацію тощо. Програма отримала назву "Crossfit". 2001 року Ґлассман відкрив першу залу для тренувань з кросфіту в Каліфорнії, і це направлення почало набирати високу популярність. Загалом передбачається 2 види навантажень:

  • кросфіт для початківців та тих, хто потребує середнього навантаження;
  • програма змагань для спортсменів з високою фізичною підготовкою, які зможуть витримати досить високу інтенсивність навантаження.

У цього напрямку вдосталь послідовників. Проте є й ті, хто вважає кросфіт несприятливим для організму та відзначає загальний негативний вплив надмірних навантажень, алогічність тренування тощо.

Справді, кросфіт можна назвати досить «жорстким» видом спорту.

Рекомендовано перед початком занять перевірити стан здоров’я, визначити «своє» навантаження під час заняття. Варто зауважити, що правило перевірки стану здоров’я діє для всіх, хто вирішив займатися спортом.

Що таке кросфіт?

Кросфіт – це функціональне тренування, яке включає елементи:

  • легкої та важкої атлетики;
  • паверліфтингу;
  • гімнастики тощо.

Різноманіття вправ на всі групи м’язів є дуже ефективним способом боротьби з різними проблемами. У зв’язку з цим популярність кросфіту дуже висока серед спортсменів і прихильників фітнес-клубів.

Тренери перед початком тренування повинні пройти професійне навчання й отримати сертифікат. Лише після цього вони можуть розробити програми тренувань та розпочати заняття. Кросфіт має багато відмінностей від інших групових програм з фітнесу. Наприклад, кожне нове тренування спрямоване на вдосконалення різних груп м’язів. Сьогодні – це точність та координація, а завтра – витривалість і сила. Саме тому цей вид спорту завойовує серця багатьох людей.

Кросфіт – тренування з високим фізичним навантаженням. Хто планує опанувати цей вид спорту, рекомендуємо з’ясувати свій рівень фізичної підготовки.

Ось приклади цілей, яких допоможе досягнути кросфіт:

  • позбавитися зайвих кг, надати тілу більшого рельєфу та привести себе в чудову форму;
  • знайти альтернативу «нудній» тренажерній залі (заняття такі різноманітні, спрямовані на змагання, що часом можна й не помітити фізичне навантаження);
  • наростити м’язову масу.

Важливо, що кросфіт – це можливість усебічної фізичної підготовки. Адже відбувається тренування сили, витривалості, координації, швидкості, гнучкості, точності. Крім того, завдяки систематичним тренуванням тіло швидко вдосконалиться, стане струнким та підтягнутим.

Аква-фітнес клуб «Волна» оснащений сучасним кросфіт-боксом з 2016 року. У ньому щоденно проводяться тренування. Зал для кросфіту складається з багатофункціональної рами для вправ, гир, гантелей, гребних тренажерів тощо. Але найважливіше, що тренування проводять сертифіковані тренери, які працюють на потрібний результат.

Послуги