Кулінарні майстер-класи

Заказати

Кулінарні майстер-класи для дітей. Проводьте вихідні корисно!

Сучасні діти дуже активні й допитливі. Вони сповнені енергії, а ми, батьки, намагаємося спрямувати її в потрібне русло. Сьогодні дитячі центри розвитку пропонують різноманітні гуртки та заняття, які дійсно прищеплюють усі необхідні навички та вміння для майбутнього життя.

Аква-фітнес клуб «Волна» пропонує майстер-класи для дітей від чотирьох років. Будь-яка творчість, зокрема й приготування страв, позитивно впливає на формування особистості дитини. Завдяки тому, що дитина накопичує та порівнює інформацію із зовнішнього світу, вона може формувати свою думку й оцінювати різні ситуації.

Чого можна навчитися на майстер-класі?

Аква-фітнес клуб «Волна» запрошує дітей на кулінарні майстер-класи. Кондитери нашого кафе сповнені різноманітних творчих ідей, і вони готові поділитися ними з Вами. Щосуботи діти поринають у творчий процес приготування тортів, еклерів, тістечок, піци, пельменів, розфарбовують пряники айсінгом і створюють справжні кондитерські шедеври. Важливо, що відвідуючи кондитерські майстер-класи, дитина вчиться бути посидючою та концентруватися на чомусь одному. А це є справжнім досягненням, тому що зараз діти є дуже активними та швидко відволікаються на різні дрібниці.

Тривалість майстер-класу становить годину. Беруть участь дітки від чотирьох до десяти років, що залежить від тематики заходу. Якщо дитина захоче, то зможе залишитися з батьками та разом приготувати кондитерський виріб. Це досить позитивно впливає на сімейний мікроклімат, адже у зв’язку з насиченим ритмом життя, на жаль, часу та сил на спільне родинне заняття не вистачає.

На початку майстер-класу відбувається знайомство з кондитером й обговорення теми. Далі — невелика вікторина, яка дає змогу зацікавити дитину та залучити її до самого процесу приготування. Потім усім роздають заготовки, а далі створюється кондитерський шедевр. Протягом усього заходу кондитер і його помічник перебувають поруч із дітками, вони допомагають їм під час приготування страви.

Ласкаво просимо на наші кулінарні майстер-класи!

Послуги