ЛФК (зал + вода)

Підходить

Підходить

Всім віковим групам

Розвиває

Можливість персональнальной тренування

Є

?php _e('Среднее время тренировки','volna') ?>

Середній час тренування

90

Заказати

Комплекс вправ, спрямований на ефективний метод зміцнення та відновлення організму. В основному активно використовується для фізичної реабілітації клієнтів. Тренування складається з двох частин сухопутної та водної.

Лікувальна фізкультура — панацея чи міф?

Діти, які живуть в сучасному світі, — це ті діти, у яких є чіткий розклад, день розписаний практично щохвилини. Спорт теж присутній в їхньому житті. Однак тих секцій, які можуть зняти фізичне, психологічне напруження, небагато. До таких належить ЛФК (лікувальна фізкультура). Тенденції такі, що всілякі гаджети, девайси забирають багато часу, як у дітей, так і в дорослих, у зв’язку з цим знижується їхня рухливість, активність.

Лікувальна фізкультура дає змогу комплексно підходити до вирішення багатьох проблем. Важливо, що на занятті є можливість позбутися накопиченої втоми, навчитися контролювати своє тіло, чути його, прислухатися.

Тренування відбуваються в ігровій формі. Тренер детально розбирає всі вправи та демонструє їх. Користь цього спортивного заняття полягає в тому, що воно покращує обмінні процеси в організмі, зміцнює імунітет.

Якщо відвідувати тренування регулярно, то можна уникнути таких важливих проблем, як-от:

  • сколіоз;
  • плоскостопість;
  • викривлення постави.

Зараз дуже багато різноманітних спортивних секцій, які популярні, а також дуже затребувані. Але всі забувають, що в їх основу лягла саме лікувальна фізкультура. Багато елементів розминки та інших етапів тренування взяті саме з ЛФК. Зважаючи на це, є ряд переваг лікувальної фізкультури:

  • продуктивний вплив на розвиток опорно-рухового апарату;
  • профілактика сколіозу, плоскостопості;
  • нормалізація стану ендокринної системи;
  • можливість відпочити всім тілом і розслабитися.

Цей напрямок може увійти в життя покоління, яке підростає, у якості додаткової секції. Можете не сумніватися, що ЛФК принесе максимум користі для нього та забезпечить здорове майбуття.

Послуги