Літній майданчик для засмаги

Заказати

Обладнаний літній майданчик для відпочинку - це можливість у літню спеку прийти, позасмагати з усією своєю родиною. Відпочивати і оздоровлюватися в межах міста - це стало можливим завдяки аква-фітнес клубу "Волна".

ЛІТНІЙ МАЙДАНЧИК ДЛЯ ЗАСМАГИ

Зона релаксу, відпочинку аква-фітнес клубу «Волна» запрошує розслабитись, а також відпочити в межах міста!

Міська метушня, спекотне гаряче літо, а за вікном лише робочі будні. Це нагадує аж ніяк не літню пору. Літо у місті завжди минає швидко, часом непомітно. А так хочеться розслабитись, почути шум прибою!

Але у Харкові майданчик для літнього відпочинку – це те місце, де можна відчути себе практично як у відпустці.

Майданчик для засмаги з басейном аква-фітнес клубу «Волна» запрошує мешканців міста поринути у зону релаксу. Є можливість відвідати 25-метровий басейн, сауну, лазню, джакузі, водні гірки, джакузі, окремий басейн для дітей до трьох років.

Придбати шоколадну засмагу в межах міста можливо, завдяки обладнаному майданчику для відпочинку.

Якщо відпочинок відбуватиметься з дітьми, вони зможуть поплавати в окремому басейні, а потім погрітися на шезлонгах під літнім сонцем.

А якщо вирішити відчути справжній "all inclusive", то є можливість відвідати центр масажних технологій аква-фітнес клубу "Волна»". Менеджер підбере Вам той масаж, який зможе поліпшити стан і зняти втому, напругу.

Золота засмага, гарний настрій та відновлення сил для нових звершень на літньому майданчику для засмаги та відпочинку аква-фітнес клубу «Волна» - ГАРАНТУЄМО!

Послуги