МФР (Міофасціальний реліз)

Підходить

Підходить

від 18 років

Розвиває

Розвиває

Гнучкість / Силу / Витривалість

Розвиває

Можливість персональнальной тренування

Так

?php _e('Среднее время тренировки','volna') ?>

Середній час тренування

45 min

Заказати

Тренування зі спеціальним обладнанням, завдяки якому опрацьовуються міофасцинальні структури (фасції та м'язи) організму. Відбувається реабілітація за рахунок ефекту опрацьованих м'язів і завдяки поступовому розтягненню та стисненню певних м'язових груп

Міофасціальний реліз новий ефективний напрямок фітнесу, створений для того, щоб опрацювати кожен м’яз тіла!

Міофасціальний реліз — система спеціально розроблених вправ, спрямована на опрацювання фасцій, м’язів тіла. Засновницею цього напрямку вважають Джанет Тревел. У 1960-х роках ця жінка працювала в Білому Домі особистою лікаркою президента Сполучених Штатів Америки Джона Кеннеді. Завдяки унікальним вправам і роботі з тригерними точками тодішній президент зміг відчути суттєве послаблення постійного болю в спині та спокійно працювати. Основну методику МФР розробили інші фахівці — остеопат Роберт Ворд і фізіотерапевт Джон Ф. Барнз.

Тригерні точки, які опрацьовують на тренуваннях, є накопиченнями напружених ділянок у фасціях та м’язах. Рано чи пізно м’язи припиняють працювати так, як треба, кровопостачання погіршується, з’являються больові відчуття. Через це виникає дискомфорт і погіршується настрій.

А чому виникають тригерні точки? Малорухливий спосіб життя та порушення питного режиму — ось причини! Крім того, емоційна напруга та стрес провокують виникнення болю в м’язах. Зважаючи на це, міофасціальний реліз підійде абсолютно всім, адже багато хто проводить своє життя здебільшого в положенні сидячи, майже кожен хоч раз відчував дискомфорт у спині після напруженого робочого дня, болі в попереку.

Як відбувається тренування МФР?

Устаткування, що застосовується на тренуваннях з міофасціального релізу, — це масажний рол. Завдяки йому 80% м’язів і фасцій будуть задіяні.

МФР має декілька можливих варіантів застосування:

  1. Масажний рол може застосовуватися під час розминки будь-якого виду фітнесу. Завдяки цьому зменшиться ризик травмування під час наступних етапів тренування.
  2. Елементи МФР можна використовувати на завершальному етапі заняття, щоб відновити тіло після фізичного навантаження й уникнути болю після тренування.
  3. Як окреме тренування, яке має на меті розслабити м’язи та позбавити Вас тригерних точок.

В аква-фітнес клубі «Волна» міофасціальний реліз використовується в усіх варіантах, наведених вище. Важливо пам’ятати, що на заняттях з масажним ролом потрібно повільно та глибоко дихати, щоб тіло повністю розслабилося. Завдяки саме цим вправам воно має змогу позбутися спазмів та напруження. А якщо використовувати МФР як додаткове заняття до основного фізичного навантаження, можна досягнути кращих результатів в іншому різновиді фітнесу.

Запрошуємо Вас на тренування з МФР!

Послуги