Плавання в ластах

Підходить

Підходить

від 4 років

Розвиває

Розвиває

Гнучкість / Силу / Витривалість

Розвиває

Можливість персональнальной тренування

Так

?php _e('Среднее время тренировки','volna') ?>

Середній час тренування

45 min

Заказати

Плавання в ластах — це напрямок спортивного плавання, що включає в себе подолання дистанцій у ластах на поверхні води та під водою. Є дистанції, які необхідно проплисти кролем у класичних ластах і дельфіном у моноласті.

Починати такі тренування можна із шести років. Плавання з моноластою, трубкою і в масці характеризується високою швидкістю, що дає відчуття задоволення від самого процесу. Переваги цього напрямку для людського організму:

  • За допомогою спеціального обладнання зміцнюється спина, ноги, при цьому розвантажуються суглоби та хребет;
  • Ласти — найкращий засіб від плоскостопості;
  • Завдяки використанню трубки тіло перебуває у воді в правильному горизонтальному стані, тому знімається напруга в шийному відділі.

На тренуваннях використовується базове спорядження:

  1. Маска швидкісного плавання в ластах;
  2. Ласти, що використовуються для занять як у відкритих водоймах, так і в закритих басейнах;
  3. Дихальна трубка — важлива особливість цього спорядження полягає в тому, що воно розміщується на центральній частині лоба, що дає змогу витягати руки за головою.
  4. Моноласта — вид спорядження, який використовується тільки після оволодіння плаванням з трубкою та у звичайних ластах. Плавання в моноласті характеризується високим навантаженням, тому до нього необхідно бути готовим.

 

Зараз на базі аква-фітнес клубу «Волна» розвивається «Школа плавання в ластах» під керівництвом тренера Віталія Краснокутського. Вихованці цієї школи можуть похвалитися досягненнями на рівні міста, країни та навіть світу. Отже, запрошуємо всіх до нашої команди!

Послуги