Плавання

Підходить

Підходить

усім віковим категоріям

Розвиває

Розвиває

Гнучкість / Силу / Витривалість

Розвиває

Можливість персональнальной тренування

Так

?php _e('Среднее время тренировки','volna') ?>

Середній час тренування

60 min

Заказати

Малорухливий спосіб життя, робота в сидячому положенні — будні майже кожної людини будь-якого віку й соціального статусу. У зв’язку з цим багатьом діагностують проблеми зі спиною та хребтом. Найкраще й просте рішення — це придбати абонемент в басейн

Плаваймо з користю для здоров’я!

Малорухливий спосіб життя, робота в сидячому положенні — будні майже кожної людини будь-якого віку й соціального статусу. У зв’язку з цим багатьом діагностують проблеми зі спиною та хребтом. Найкраще й просте рішення — це придбати абонемент в басейн. Важливо дійсно розуміти, що користь від плавання безцінна для людського організму. Цей різновид фізичного навантаження не лише корисний, але й дуже приємний. Вода з її  цілющими властивостями знімає всю негативну енергію, змиває накопичену втому.

Насамперед заняття в басейні дійсно сприяють тому, щоб кожен почувався щасливішим. Під час тренування у воді збільшується кількість ендорфінів — гормонів щастя. Саме вони впливають на відчуття піднесення й радості. До того ж таке тренування сприяє розслабленню тіла, що позитивно впливає на душевний стан.

Немає жодної системи в організмі людини, на яку басейн мав би негативний вплив. І немовля, і дитина дошкільного чи шкільного віку, і доросла людина — усі можуть плавати в басейні. І, що важливо, усім від цього буде лише користь.

Факти, які точно змусять піти на плавання:

  1. Заняття в басейні тренують найважливіший м’яз у людському організмі — серце. Плавання знижує ризик захворювань серцево-судинної системи на 30-40%.
  2. Науковці довели, що для зниження ваги досить одного інтенсивного тренування на тиждень.
  3. Під час заняття в басейні тренуються майже всі системи організму.
  4. Покращується стан судин.

 

Дитяче плавання запорука міцного імунітету

Спортивне плавання, аквагімнастика для немовлят і малят — це ті секції, які допоможуть дитині рости загартованою та здоровою. Також заняття в басейні сприяють зміцненню м’язового корсета й формуванню правильної постави.

Також доведено, що плавання тренує весь опорно-руховий апарат, розвиває координацію й дозволяє позбутися гіперактивності. Важливо, що в майбутньому дитина, яка вміє плавати, знаходитиметься в цілковитій безпеці у відкритій водоймі.

На тренуванні зі спортивного плавання можна вивчити основні стилі плавання:

  • брас;
  • кроль;
  • батерфляй.

Але найважливіше, що басейн – це можливість для кожної людини будь-якого віку й соціального стану просто бути здоровою й щасливою.

Школа плавання – це можливість із ранніх років отримати знання та вміння від професійних тренерів правильно плавати. Правильно плавати – це плавати з користю для здоров’я. Будьте здорові та плавайте в басейні аква-фітнес клубу «Волна».

Послуги