Скеледром

Підходить

Підходить

Всем возрастам

Розвиває

Розвиває

Гибкость / Силу / Выносливость

Розвиває

Можливість персональнальной тренування

Есть

?php _e('Среднее время тренировки','volna') ?>

Середній час тренування

45 мин

Заказати

Чудове тренування сили, витривалості й координації руху. А найважливіше - це можливість позбутися страху висоти й дістатися аж до вершини

Скеледром навчить Вашу дитину підкорювати будь-які вершини!

Ваша дитина така рухлива й активна, що не може всидіти на місці? Сучасні діти саме такими і є! А батьки, як правило, прагнуть направити енергію малюка в потрібне русло. Вибір спортивних секцій великий і різноманітний.

Скеледром — це чудове рішення! Крім того, заняття на тренажері, що імітує рельєф скелі, надають можливість побороти страх висоти.

Дозвольте своїй дитині підкорити першу вершину вже сьогодні! Ті, хто відвідує скеледром, здобувають неймовірні емоції, ейфорію від підкорення певної висоти.

 Тренування на скеледромі дає змогу:

  1. Розвинути пластику та гнучкість, навичку швидко ухвалювати рішення, логічне мислення, морально-вольові якості.
  2. Підвищити рівень стресостійкості.
  3. Навчитися контролювати своє тіло.

Починати тренування можна із чотирьох років. Наші досвідчені тренери знайдуть індивідуальний підхід до Вашої дитини та поступово збільшуватимуть навантаження. Заняття відбуваються лише під наглядом тренера, а також за наявності спеціального страхування в дитини. Тренування на скеледромі включають в себе вправи для загального фізичного розвитку малюка: присідання, стрибки, прес, біг тощо. Заняття починається з розминки, щоб запобігти травмуванню під час лазіння.

Приділяється особлива увага психологічному стану дитини на занятті. Тренер вчить не боятися перешкод, тренує волю до перемоги, намагається пояснити, що можна досягти будь-яких висот.

Усі діти, які потрапляють на тренування вперше, залишаються в групі надалі та із задоволенням приходять знову і знову.

Послуги