Солярій

Заказати

Бажаєте мати цілий рік золотисту засмагу? Ми готові легко забезпечити це Вам. У нашому клубі можна відвідати горизонтальний, вертикальний солярій. Якісні лампи з виористанням професійної косметики для засмаги забезпечать 100% результат.

Сповнюйте вагітність ЗДОРОВИМИ емоціями!

У аква-фітнес клубі «Волна» з’явився новий напрямок — йога для вагітних. Чудовий період, коли жінка очікує народження рідної людини, хоча й приносить приємне хвилювання, але водночас сповнений тривогою та клопотами. Цей поважний стан дає змогу змінюватися, долати страхи, осягати нові грані своїх можливостей і характеру.

Під час виношування малюка навантаження на всі органи збільшується, оскільки їм доводиться працювати за двох. Виникає фізична втома, до якої приєднується і психологічне виснаження, пов’язане з новими страхами й побоюваннями. З-поміж багатьох напрямків і категорій фітнесу для тих, хто при надії, пропонуємо звернути увагу саме на йогу. Це заняття являє собою спеціально розроблені комплекси асан, що спрямовані на опрацювання м’язів спини, хребта, тазових суглобів, а також на вміння правильно дихати та розслаблятися. Така йога є корисним фітнесом для майбутніх мам, оскільки навчає контролювати тіло, розум і навіть емоції.

Солярій – шкода чи користь? Ось у чому питання!

До літнього сезону ще зовсім далеко? Немає можливості вирватися на пляж та отримати свою дозу ультрафіолету? Вихід є – студія засмаги й відвідування солярію. Досить популярна послуга, яку вже багато хто полюбив.

Сьогодні думки людей розділяються. Одні вважають, що це чудове рішення. Інші не припиняють говорити про шкоду для організму. Головна претензія, як стверджують останні, полягає в тому, що солярій підвищує ризик розвитку раку шкіри.

Проте доведено, що бездумне перебування під сонцем також може спровокувати цю хворобу. Спеціалісти запевняють, що перебування в солярії може бути безпечним. Ви знаходитеся в ньому обмежену кількість часу й не можете зазнати опіків чи отримати сонячний удар. Завдяки таймеру Ви контролюєте своє перебування під ультрафіолетом і маєте змогу уникнути негативних наслідків.

Бажано перед відвідуванням отримати рекомендації лікаря. Він зможе сказати, чи можна Вам ходити в солярій, чи краще утриматися. Варто знати про деякі протипоказання, за якими не рекомендовано користуватися цією процедурою:

  • вагітність;
  • висипання на шкірі;
  • різноманітні хворобливі стани, вірусні інфекції.

ОСНОВНІ ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ СОЛЯРІЮ:

  1. Перед першим візитом у студію засмаги підготуйте шкіру. Видаліть омертвілі частинки за допомогою скраба. Потім зволожте шкіру. Так засмага буде рівнішою та як слід розподілиться на тілі.
  2. Використовуйте спеціальні креми, лосьйони для набуття гарного шоколадного відтінку шкіри.
  3. Майте при собі захисні аксесуари. Особливо важливо захистити очі й засмагати в спеціальних окулярах. Ультрафіолет наносить вдосталь шкоди очам та псує зір. Він негативно впливає саме на сітківку ока, рекомендовано не забути поцікавитися в співробітників салону краси щодо наявності захисних аксесуарів.
  4. Необхідно видалити всю косметику з обличчя.

Визначте, який солярій імпонує найбільше. Вертикальний солярій забезпечить засмагу верхньої частини тіла, а горизонтальний – нижньої.

Треба пам’ятати про спеціальні засоби для підсилення засмаги: креми, лосьйони, олії. Це те, що сприятиме швидкому проявленню засмаги й, окрім того, допоможе добре зволожити шкіру.

Найважливіше, що необхідно мати на увазі, – до будь-яких процедур слід підходити раціонально, з почуттям міри. Зважайте на всі рекомендації, тоді солярій не буде здаватися аж таким страшним, як його іноді нам показують. Засмагайте в солярії із задоволенням!

Послуги