Танцювальний інтенсив

Підходить

Підходить

від 18 років

Розвиває

Розвиває

Гнучкість / Силу / Витривалість

Розвиває

Можливість персональнальной тренування

Так

?php _e('Среднее время тренировки','volna') ?>

Середній час тренування

45 min

Заказати

Надаєте перевагу танцям? Захоплюєтеся спортом? Чудове рішення - танцювальний інтенсив. Тренування розраховане на жінок. Воно чудово наповнить Вас енергією, а також подарує прекрасну фігуру й настрій

Танціце чудовий спосіб підняти собі настрій!

Танцювальний інтенсив — один з напрямків фітнесу, що включає в себе елементи аеробного тренування й танцювальних вправ. Таке поєднання значно прискорює метаболізм, що позитивно впливає на процес схуднення.

Зверніть увагу, усі танцівники є граційними, стрункими, підтягнутими, рельєфними. І це дійсно так. Важливо, що танцювальний інтенсив — це тренування із запальним характером, що сподобається усім, навіть тим, хто тільки починає фітнес-тренування.

Танцювальний інтенсив включає елементи хореографії та аеробіки. Це тренування набагато цікавіше, ніж просто аеробіка чи тільки танці, оскільки поєднання різних напрямків створює особливий різновид фітнесу. Однак  він вимагає більшої енергійності, рухливості, витривалості.

А досягнути цілей, які Ви перед собою поставили, можна лише за умови цілеспрямованого відвідування занять мінімум два рази на тиждень.

Тренування з танцювального інтенсиву допоможуть Вам:

  • Позбутися зайвих кілограмів;
  • Удосконалити тіло, стати граційними та пластичними;
  • Зміцнити, опрацювати всі групи м’язів;
  • Наповнитися енергією, позбутися негативних емоцій;
  • Розслабитися, позбутися емоційних блоків та затисків.

Приходьте й танцюйте разом з аква-фітнес клубом «Волна»!

Послуги