Теніс

Підходить

Підходить

усім віковим категоріям

Розвиває

Розвиває

Гнучкість / Силу / Витривалість

Розвиває

Можливість персональнальной тренування

Так

?php _e('Среднее время тренировки','volna') ?>

Середній час тренування

55 мiн

Заказати

Теніс – розвиваємо розум і силу, формуємо коло спілкування!

Аква-фітнес клуб «Волна» запрошує пограти в теніс дорослих, дітей, гравців-початківців. Два криті тенісні корти цілком відповідають усім світовим стандартам та дають змогу грати в будь-яку погоду та пору року.

Теніс належить до інтелектуальних видів спорту. Під час гри необхідно:

  • спланувати стратегію гри;
  • продумати тактику;
  • оцінити сильні та слабкі сторони суперника.

Крім того, упевнено можна сказати, що теніс – елітний вид спорту. Ціна на тренування з тенісу вище середньої. Вартість інвентарю, обладнання й екіпірування також досить висока. Не всі можуть собі дозволити цей вид спорту. Тому на замітку батькам, які прагнуть, щоб їхня дитина зростала в хорошому середовищі, – теніс сприяє формуванню правильного кола спілкування з правильними пріоритетами й цілями.

Позитивний вплив тенісу на людський організм:

  1. Необхідне кардіонавантаження. Гравець на занятті витрачає енергію завдяки великому споживанню кисню, що своєю чергою збільшує об’єм легень і прискорює обмінні процеси в організмі. Завдяки цьому відбувається чудове тренування м’язових тканин і кровоносної системи.
  2. Тренування витривалості. На корті необхідно постійно змінювати своє положення тіла. При цьому можна робити короткотривалі перерви. Це тренує й загартовує організм кожної людини.
  3. Задіяні всі м’язи організму. Тренування на корті позитивно впливає на загальну фізичну підготовку. Під час занять необхідно рухатися з певною швидкістю, присідати, стрибати й підстрибувати з певною періодичністю тощо.
  4. Теніс допомагає позбавитися від стресу дорослим і дітям. Під час гри на корті відбувається серйозна психологічна концентрація на м’ячі, ракетці, на супернику. А згодом приходить різке розслаблення. Саме це сприяє виробленню ендорфіну – гормону щастя. Тому після завершення гри відчувається щастя й задоволення незалежно від результату.

Початківцю чи гравцеві в теніс із певним досвідом важливо знати, що не варто відмовлятися від персонального тренера.

 Професійний тренер з тенісу зможе:

  • обрати необхідний інвентар;
  • покаже й навчить, як проводити розминку перед заняттям, розігрівати м’язи, щоб уникнути травм;
  • правильно налаштувати графік навантажень, щоб отримувати задоволення від гри.

Отже, теніс – це та гра, яка підніме настрій і подарує заряд емоцій. Заряджайтесь від кортів і від спілкування з новими друзями!

Послуги