Тхеквондо

Підходить

Підходить

від 4 років

Розвиває

Розвиває

Гнучкість / Силу / Витривалість

Розвиває

Можливість персональнальной тренування

Так

?php _e('Среднее время тренировки','volna') ?>

Середній час тренування

45 min

Заказати

Бойове мистецтво родом з Кореї. Включає в себе техніку самооборони, яка складається з ударів руками та ногами.

Бойове мистецтво в житті дитини. А чи варто?

Уміти оборонятися, захищати слабких — досить великий пріоритет у сучасному світі. Батьки часто сумніваються, а чи варто віддавати дітей на спортивні секції, де навчають бойовим мистецтвам, і до чого це призведе. У цій ситуації велике значення має тренер, адже саме він може правильно донести й пояснити суть, переваги освоєння будь-якого виду боротьби. Не менш важливо, щоб батьки були з ним згодні й поділяли його погляди.

Тхеквондо — один з видів корейського бойового мистецтва. Якщо перекласти цю назву дослівно, то вона означатиме «шлях ноги й кулака». Під час вивчення технік здебільшого задіяні ноги (десь на 70%).

Приблизний вік, з якого можна взятися за освоєння цього виду боротьби, складає 5-7 років. Однак усе одно враховуються індивідуальні особливості дитини.

Найважливіше, що тхеквондо та будь-який інший вид боротьби вчить не просто захищатися, а й бути сміливим, витривалим, розвиває координацію, тренує завзятість і волю до перемоги.

Основні причини вибору секції «Тхеквондо»

Переваги, які надає відвідування тренувань із тхеквондо:

  1. Особистісний розвиток дитини з ранніх років.
  2. Заняття в цій секції втихомирять справжніх непосид і навчать їх концентруватися.
  3. Важливу роль у вивченні тхеквондо відіграє тренер. Батьки повинні поділяти його погляди та підтримувати. У такому разі буде результат.
  4. Доведено, що заняття боротьбою з раннього віку формують у дитини відмінну стресостійкість, що стане в пригоді в майбутньому.

Отже, тільки батьки можуть вирішити, потрібно дитині відвідувати секцію з тхеквондо чи ні. Приходьте на пробне заняття, щоб остаточно визначитися.

Послуги