TRX

Підходить

Підходить

від 18 років

Розвиває

Розвиває

Силу / Витривалість

Розвиває

Можливість персональнальной тренування

Так

?php _e('Среднее время тренировки','volna') ?>

Середній час тренування

55 min

Заказати

Тренування завдяки гнучкій конструкції петель TRX досить різноманітне та дозволяє задіяти всі групи м'язів. Важливо відзначити, що TRX тренує все тіло, при цьому немає прямого навантаження на хребет. Комбінація вправ, робота зі своєю вагою дають помітний результат за короткий період тренувань

Все про петлі TRX. Кому й навіщо варто відвідувати ці тренування?

Історія виникнення TRX

Напрямок TRX виник у 1990-х роках в США. Систему цього фітнес-напрямку розробив морський піхотинець Ренді Хетрік. Він вирішив підтримувати фізичну форму підопічних підручними інструментами: канатами, еластичними стрічками тощо. Такий процес тренування викликав справжній фурор і величезний інтерес спортсменів усього світу. Такі тренування навіть отримали назву TRX — Total Body Resistance Exercises (у перекладі з англ. — вправи на загальний опір тіла).

Можна впевнено сказати, що TRX є заміною тренажерної зали в одному універсальному приладі — петлях. Спочатку заняття можуть здатися досить простими, однак під час першого ж тренування думка кардинально змінюється. Витримка, терпіння і, безумовно, підтримка від тренера — ось те, що вам знадобиться.

Вправи на петлях TRXлегко чи так лише здається?

TRX — це не спеціально розроблені та вигадані вправи, а всім давно відомі випади, віджимання, підйоми, жим від грудей тощо. Але все це виконується за допомогою спеціального обладнання — петель.

Петлі TRX можуть використовуватися для статичних, стретчінгових, силових і функціональних тренувань. Тому, відвідуючи кожне заняття, Ви ніколи не знаєте достеменно, що виконуватимете саме цього разу. Проте можна впевнено сказати, що працюватимуть усі групи м’язів і хребет також. До того ж на занятті доводиться працювати зі своєю вагою. Основне навантаження припадає на плечі та руки.

Важливі переваги TRX:

  • Розвиває витривалість і силу;
  • Підвищує м’язовий тонус;
  • Збільшує працездатність усього організму;
  • Виправляє поставу;
  • Покращує координацію.

Якщо вирішили відвідати заняття, пам’ятайте про це:

  1. Ефект буде помітним тоді, коли тренування відбуватимуться 2-3 рази на тиждень;
  2. Розминка є вкрай необхідною частиною заняття, оскільки допомагає уникнути травм;
  3. Відпочинок і питний режим — важливі етапи тренування.
  4. Для рівномірного прокачування всього тіла вправи слід виконувати на дві сторони тіла.

Кому підійде Total Body Resistance Exercises?

Тренування TRX є популярним фітнес-напрямком в Харкові, який підійде багатьом. Немає певної категорії клієнтів, які можуть його відвідувати, а які ні. TRX підійде як жінкам, так і чоловікам різної фізичної підготовки. Завдяки тому, що всі вправи виконуються за допомогою петель, є можливість регулювати рівень навантаження. Отже, тренер перед початком тренування відрегулює обладнання, зважаючи на рівень фізичної підготовки клієнта. Особливість TRX полягає в тому, що можна правильно відрегулювати навантаження і надмірно не виснажити клієнта на занятті.

Послуги