Зумба

Підходить

Підходить

от 18 рок.

Розвиває

Розвиває

Силу / Витривалicть

Розвиває

Можливість персональнальной тренування

Так

?php _e('Среднее время тренировки','volna') ?>

Середній час тренування

45 мин

Заказати

Фітнес, в основі якого лежить система латиноамериканських танців. Особливістю тренувнь є ритмічність та висока емоційність. Засновником є Альберто Перес.

Запальне тренування для найенергійніших клієнтів!

Zumba-фітнес є досить новим напрямком, однак він набув значної популярності в усьому світі та став улюбленим для багатьох. Ті, хто вперше чує цей термін, мають знати, що це не просто фітнес, а ще й запальні танці.

Цей напрямок є поєднанням елементів аеробіки та латиноамериканських танців. Виникла зумба досить спонтанно. Тренер Альберто Перес, коли прийшов на заняття з фітнесу, забув підготовлену заздалегідь музику, а в залі був тільки запис латиноамериканських танців. Саме тому клієнтам довелося тренуватися під цей запис. На диво, така заміна справила колосальний ефект. Клієнти були в дикому захваті!

Зумба — це відразу декілька видів танців: самба, сальса, бачата тощо. Завдяки разючим елементам тренування зумба та й сам Альберто Перес набули величезної популярності в усьому світі з 2001 року.

Сьогодні цей напрямок фітнесу відомий приблизно в 180 країнах. У розкладі кожного фітнес-клубу є зумба. І повірте, групи завжди заповнені. Тренування є яскравим, незвичайним, наповненим фантастичними емоціями. Комплекс вправ допомагає впоратися з багатьма проблемами, зокрема позбутися зайвої ваги. Танці змушують працювати всі групи м’язів, навіть найглибші. При цьому все відбувається весело й гаряче, тому високе фізичне навантаження залишається начебто геть непомітним. За одне тренування можна спалити від 500 до 700 калорій.  Новачкам на зумбі, певно, буде нелегко. Тим, хто вирішив спробувати, треба зосередитися на усвідомленні таких фактів:

  1. Відчуття ритму притаманне не всім, тому не кожна людина може потрапляти в такт і виконувати танцювальні рухи.
  2. Регулярне відвідування тренувань — ось запорука успіху.

Ефект після зумби такий самий приголомшливий, як і саме тренування!

Мерщій приєднуйтеся до групи зумба-фітнесу, оскільки позитивний результат від занять справді вражає, а саме:

  • залучаються та працюють всі групи м’язів;
  • ви можете позбутися зайвих кілограмів та здобути гарний рельєф тіла;
  • розвивається координація, граційність і пластичність;
  • відбувається емоційне живлення, завдяки якому зникає стрес.

Танцювальні вправи не мають вікових обмежень, а також для занять зумбою не має значення рівень Вашої фізичної підготовки. Отже, танцюють усі!

Проте є одне протипоказання — вагітність!

Усіх інших ласкаво просимо на надзвичайно запальне тренування до найяскравішого тренера!

Послуги